opinie

Opinie

17 Comments

  1. Sebastian04/05/2013

    Ciekawe, ładne miejsce ! Gospodarze ośrodka przesympatyczni ! Polecam ! Miejsce na odpoczynek rewelacyjne ! :))

    Odpowiedz
  2. Gosia i Mateo09/05/2013

    Spędziliśmy przecudowne 5 dni!!! w domkach bardzo czystych:) u MEGA gościnnych właścicieli!!!
    Anetko i Rafale BARDZO DZIĘKUJEMY za „Majóweczkę” 2013. Wrócimy do Was na pewno:):):)
    Gosia i Mateusz.

    Odpowiedz
    1. Anetta Andzia09/05/2013

      Gosiu, czekam na kontakt, obiecałaś 😉 I oczywiście zapraszamy ponownie 😉

      Odpowiedz
  3. Ksawery Ksawery15/05/2013

    mile spędzona „Majówka” skłania do ponownego odwiedzenia :)) Więc do zobaczenia ;)))

    Odpowiedz
  4. urlopowicz28/07/2013

    Wszystko w zasadzie ok mile spedzony tydzien tylko jeden mankament kompletny brak ryb w jeziorze jakiego jeszcze nie przezylem:)

    Odpowiedz
  5. Remek D.25/03/2014

    Pobierane są dodatkowe opłaty za prąd. W żadnym miejscu się z tym nie spotkałem. Poza tym jak czytam ten regulamin, to mnie bardzo odstrasza, aniżeli zaprasza do wypoczynku

    Odpowiedz
    1. tomasz20/05/2014

      to znaczy ze nigdzie nie jeździsz za prąd pobierane są pieniądze w większości tego typu domkach. A co masz w regulaminie ze masz posprzątać po sobie jeżeli dla ciebie to jakiś problem to siedz w domu

      Odpowiedz
  6. Monika11/07/2014

    Świetne miejsce….cisza, spokój, piękny krajobraz….dla mnie największym plusem jest prywatne kąpielisko 🙂 nie lubię tłumów…idealne miejsce na wypoczynek.
    Popieram Pana Tomasza. Opłaty są pobierane wszędzie, ale jakie to groszowe opłaty! Przecież na wczasy przyjeżdża się wypocząć a nie oglądać TVN ;P a za troszkę wody i prądu na prawdę nie wychodzi dużo…

    Odpowiedz
  7. Andrzej18/07/2014

    Fajne jeziorko, extra domki…cisza, spokój… i zarazem- wystrzałowe wieczory przy ognisku lub pod namiotem… Znalazłem u Was to wszystko….a nawet więcej 🙂 Następna wizyta zbiegnie się pewnie z piknikiem lotniczym w Mirosławcu 🙂 Do zobaczenia 🙂

    Odpowiedz
  8. Arek Jablonowski20/07/2014

    rewelacja wspaniale spedzony weekendzik no a soboty nie da sie opisac bomba ojjj dlugo juz sie tak zajebiscie nie bawilem 🙂 pozdrawiamy szefostwo i wspanialego Dj ekipa ze szczecina napewno w tym roku jeszcze zawitamy……….

    Odpowiedz
  9. Przemo04/05/2015

    Majówka 2015. Byliśmy tutaj pierwszy raz i to krótko bo tylko 4 dni ale wrażenia zostaną na bardzo długo. Na początek o właścicielach. Wszystkie pozytywne opinie które wyczytałem zgadzają się w 200%. Przesympatyczni ludzie którzy naprawdę robią wiele by goście wyjechali zadowoleni. To ognisko to dyskoteka itd. Na dyskotece za konsoletą sam właściciel i to jak gra ha, mega mega dobrze. bywa się na różnych imprezach i powiem szczerze ze gra naprawdę nieźle. Muza taka jak trzeba nic dodać nic ująć, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Teraz o domkach. Widać że ośrodek odwiedziła Małgorzata Rozenek ( Perfekcyjna Pani domu) bo test białej rękawiczki zdany po całości. Grama kurzu w całym domku!! podłoga czysta jak w sali operacyjnej!!! Pościele czyściutkie i pachnące jak w Sheratonie :-)Naprawdę bez ściemy tak jest.. do tego łazienka pokój z aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem. Można tutaj spędzić naprawdę fajne wakacje. Na koniec troszkę o okolicy i coś dla wędkarzy. Zrobiliśmy sobie spacer w około jeziora widać ze naprawdę tam ludzie o to dbają w koło ładnie i czysto trawa ścięta itd. Wstydu nie ma. Blisko sklepik (ODIDO) taki mały ale w miare dobrze zaopatrzony, Do większego w razie czego 12 km. A rybki hmm szału nie było, ale było zimno i na całym jeziorze nic nie brało, zrobiłem sobie taki mały wywiad z miejscowymi wędkarzami i mówią ze rybka jest, przeważa szczupak widziałem ze raczej z łódki i na gumy , pływają z echo i szukają ryb. Sporo leszcza nawet duży, łowią takie do 6-a nawet 7kg, okoń,i węgorz. Jezioro głębokie nawet do 40 metrów, wielkość ok 40h. Blisko ośrodka pomosty i względne stanowiska do łowienia z brzegu. Wystarczy właściwie zejść na dół jakieś 100 m 150 m od domków. Naprawdę polecam.Jeszcze raz dziękuję właścicielą ze przemiły weekend. Przemo z Poznania

    Odpowiedz
  10. Agnieszka10/09/2015

    Bardzo dziękujemy za zwrot obrączki którą mąż zgubił w jeziorze pobyt był wspaniały domki w bardzo dobrym stanie komfortowe miło przyjemnie właściciele gościnni i weseli a ten gest świadczy o tym że także bardzo uczciwi i godni zaufania gorąco polecamy miejsce
    Agnieszka i Robert

    Odpowiedz
  11. Arek i Agnieszka12/08/2016

    Bardzo przyjemne miłe miejsce . Gospodarz bardzo miły sympatyczny . Ośrodek bardzo fajny , są domki , jest ogromne pole namiotowe , jeziorko , plaża , pomost , ognisko , dzika przyroda , militarny klimat pojezierza drawskiego , jest ognisko , a przede wszystkim wspaniałe naturalne zacisze , spokój i odstresowanie od cywilizacyjnej gonitwy . W ośrodku cisza spokój pełen relaks wypoczynek , kameralnie spokojnie a w pobliżu do zwiedzania przepiękne miejscowości Mirosławiec , Złocieniec , Czaplinek i Drawsko Pomorskie . Jesteśmy bardzo zadowoleni , polecamy bardzo i na pewno odwiedzimy jeszcze nieraz . Dziękujemy za Gościne Pozdrawiamy . Gorące Pozdrowienia ze Szczecina dla Żabina i Ośrodka Kalem .

    Odpowiedz
  12. Arleta Bandkowska21/05/2017

    Spędziliśmy weekend z rodzinką w domkach 6 i 4 osobowych. Domki sa utrzymane w dobrym stanie, kuchnia była dobrze wyposażona, jedynie co by Państwo mogli dodać to zasłony lub żaluzje by słonko z rana śpiochów nie budziło 🙂 gospodarz udostępnił nam miejsce na ognisko bez problemu i jedynie poprosił by za dużo drewna na raz nie wykorzystać, dostosowaliśmy sie do prośby jednak podczas ogniska ponownie gospodarz do nas podszedł i powtórnie zaznaczył by nie wrzucać zbyt dużo drewna….?Gdy spytałam pana o wynajem łódki i wędki pan stwierdził ze mu sie nie opłaca wypożyczać sprzętu bo jest za dużo zachodu na nasz weekendowy pobyt. Jako goście byliśmy pod wrażeniem ze skoro pan ma te atrakcje w ofercie na stronie i jeszcze wcześniej telefonicznie pytałam gospodarza o możliwość wypożyczenia sprzętu wszystko było ok, jednak będąc na miejscu pan zmienił zdanie. Dziękujemy jednak za dostosowanie sie do nas i wynajem jednego domku tylko na jedna noc. Czy wróciłabym tam ponownie? Pewnie nie ze względu na sytuacje które miały miejsce z wynajmem sprzętu i uwagi odnośnie zużywanego drewna na ognisko. Urlop to urlop, czas relaksu i zabawy a tego trochę zabrakło poprzez brak atrakcji które były w ofercie domków nad kalem, osobiście nie mam zbyt wielu okazji pływania łódka czy wędkowania a pan po prostu stwierdził ze nie udostępni sprzętu stanowczym tonem. Szkoda bo okolice piękne. Arleta

    Odpowiedz
    1. Anetta22/05/2017

      Pani Arleto

      bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Jednak jak Pani wspomniała, była Pani u nas zaledwie przez jeden dzień. Z reguły nie wynajmujemy domków na jedną noc, w tym przypadku jednak odstąpiliśmy od reguły ze względu, iż miało to być spotkanie rodzinne i osobom, które je organizowały, bardzo na tym zależało. Jesteśmy elastyczni prawie pod każdym względem 😉 Uważamy jednak, że w tak krótkim czasie, trudno wykorzystać maksymalnie możliwości, które oferuje nasz ośrodek. Niemniej chciałabym wyjaśnić kilka kwestii aby również inni goście nas odwiedzający, mogli poznać opinie z drugiej strony.
      Kwestia ogniska – temat często poruszany z naszymi gośćmi. Staramy się zapewnić drewno na ognisko, przygotować je i nie pobieramy za to opłaty. Ognisko jest frajdą dla dorosłych i dzieci. Jednak biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o nie rozpalanie zbyt dużego płomienia, zwłaszcza, gdy jest wietrzna pogoda. Zostali Państwo o to poproszeni i więcej uwag na ten temat nie było. Odnośnie łódki chcielibyśmy tylko powiedzieć, że najlepiej poinformować trochę wcześniej o chęci skorzystania. W naszym przypadku sprzęt musimy przetransportować nad jezioro a w godzinach wieczornych, gdy Państwo ją chcieli takowej możliwości w podanym dniu nie było, za co przepraszamy.

      Z pozdrowieniami
      Anetta i Rafał Tokarczyk

      Odpowiedz
    2. Kalem Domki24/05/2017

      Pani Arleto

      bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Jednak jak Pani wspomniała, była Pani u nas zaledwie przez jeden dzień. Z reguły nie wynajmujemy domków na jedną noc, w tym przypadku jednak odstąpiliśmy od reguły ze względu, iż miało to być spotkanie rodzinne i osobom, które je organizowały, bardzo na tym zależało. Jesteśmy elastyczni prawie pod każdym względem ? Uważamy jednak, że w tak krótkim czasie, trudno wykorzystać maksymalnie możliwości, które oferuje nasz ośrodek. Niemniej chciałabym wyjaśnić kilka kwestii aby również inni goście nas odwiedzający, mogli poznać opinie z drugiej strony.
      Kwestia ogniska – temat często poruszany z naszymi gośćmi. Staramy się zapewnić drewno na ognisko, przygotować je i nie pobieramy za to opłaty. Ognisko jest frajdą dla dorosłych i dzieci. Jednak biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o nie rozpalanie zbyt dużego płomienia, zwłaszcza, gdy jest wietrzna pogoda. Zostali Państwo o to poproszeni i więcej uwag na ten temat nie było. Odnośnie łódki chcielibyśmy tylko powiedzieć, że najlepiej poinformować trochę wcześniej o chęci skorzystania. W naszym przypadku sprzęt musimy przetransportować nad jezioro a w godzinach wieczornych, gdy Państwo ją chcieli takowej możliwości w podanym dniu nie było, za co przepraszamy.

      Z pozdrowieniami
      Anetta i Rafał Tokarczyk

      Odpowiedz
  13. Artur Jakubowski11/07/2017

    Spędziliśmy w ośrodku Kalem ostatni tydzień czerwca. Zorganizowaliśmy tam mały zlot rodzinny – 4 domki czteroosobowe.
    Ośrodek wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie: teren jest zadbany, domki w bardzo dobrym stanie technicznym, miejsce położone jest na uboczu – w cichej okolicy.
    Idealne na spokojny wypoczynek lub wędkowanie.
    Mogliśmy korzystać z pola do siatkówki, pomostu, plaży.
    Do naszej dyspozycji były też kajaki oraz łódka.
    Na prośbę Pan Rafał rozpalał wieczorami ognisko.

    Nam się podobało i zdecydowanie polecamy!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *