Spędziliśmy przecudowne 5 dni!!! w domkach bardzo czystych:) u MEGA gościnnych właścicieli!!!
Anetko i Rafale BARDZO DZIĘKUJEMY za „Majóweczkę” 2013. Wrócimy do Was na pewno:):):)
Gosia i Mateusz.
Pobierane są dodatkowe opłaty za prąd. W żadnym miejscu się z tym nie spotkałem. Poza tym jak czytam ten regulamin, to mnie bardzo odstrasza, aniżeli zaprasza do wypoczynku
to znaczy ze nigdzie nie jeździsz za prąd pobierane są pieniądze w większości tego typu domkach. A co masz w regulaminie ze masz posprzątać po sobie jeżeli dla ciebie to jakiś problem to siedz w domu
Świetne miejsce….cisza, spokój, piękny krajobraz….dla mnie największym plusem jest prywatne kąpielisko 🙂 nie lubię tłumów…idealne miejsce na wypoczynek.
Popieram Pana Tomasza. Opłaty są pobierane wszędzie, ale jakie to groszowe opłaty! Przecież na wczasy przyjeżdża się wypocząć a nie oglądać TVN ;P a za troszkę wody i prądu na prawdę nie wychodzi dużo…
Fajne jeziorko, extra domki…cisza, spokój… i zarazem- wystrzałowe wieczory przy ognisku lub pod namiotem… Znalazłem u Was to wszystko….a nawet więcej 🙂 Następna wizyta zbiegnie się pewnie z piknikiem lotniczym w Mirosławcu 🙂 Do zobaczenia 🙂
rewelacja wspaniale spedzony weekendzik no a soboty nie da sie opisac bomba ojjj dlugo juz sie tak zajebiscie nie bawilem 🙂 pozdrawiamy szefostwo i wspanialego Dj ekipa ze szczecina napewno w tym roku jeszcze zawitamy……….
Majówka 2015. Byliśmy tutaj pierwszy raz i to krótko bo tylko 4 dni ale wrażenia zostaną na bardzo długo. Na początek o właścicielach. Wszystkie pozytywne opinie które wyczytałem zgadzają się w 200%. Przesympatyczni ludzie którzy naprawdę robią wiele by goście wyjechali zadowoleni. To ognisko to dyskoteka itd. Na dyskotece za konsoletą sam właściciel i to jak gra ha, mega mega dobrze. bywa się na różnych imprezach i powiem szczerze ze gra naprawdę nieźle. Muza taka jak trzeba nic dodać nic ująć, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Teraz o domkach. Widać że ośrodek odwiedziła Małgorzata Rozenek ( Perfekcyjna Pani domu) bo test białej rękawiczki zdany po całości. Grama kurzu w całym domku!! podłoga czysta jak w sali operacyjnej!!! Pościele czyściutkie i pachnące jak w Sheratonie :-)Naprawdę bez ściemy tak jest.. do tego łazienka pokój z aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem. Można tutaj spędzić naprawdę fajne wakacje. Na koniec troszkę o okolicy i coś dla wędkarzy. Zrobiliśmy sobie spacer w około jeziora widać ze naprawdę tam ludzie o to dbają w koło ładnie i czysto trawa ścięta itd. Wstydu nie ma. Blisko sklepik (ODIDO) taki mały ale w miare dobrze zaopatrzony, Do większego w razie czego 12 km. A rybki hmm szału nie było, ale było zimno i na całym jeziorze nic nie brało, zrobiłem sobie taki mały wywiad z miejscowymi wędkarzami i mówią ze rybka jest, przeważa szczupak widziałem ze raczej z łódki i na gumy , pływają z echo i szukają ryb. Sporo leszcza nawet duży, łowią takie do 6-a nawet 7kg, okoń,i węgorz. Jezioro głębokie nawet do 40 metrów, wielkość ok 40h. Blisko ośrodka pomosty i względne stanowiska do łowienia z brzegu. Wystarczy właściwie zejść na dół jakieś 100 m 150 m od domków. Naprawdę polecam.Jeszcze raz dziękuję właścicielą ze przemiły weekend. Przemo z Poznania
Bardzo dziękujemy za zwrot obrączki którą mąż zgubił w jeziorze pobyt był wspaniały domki w bardzo dobrym stanie komfortowe miło przyjemnie właściciele gościnni i weseli a ten gest świadczy o tym że także bardzo uczciwi i godni zaufania gorąco polecamy miejsce
Agnieszka i Robert
Bardzo przyjemne miłe miejsce . Gospodarz bardzo miły sympatyczny . Ośrodek bardzo fajny , są domki , jest ogromne pole namiotowe , jeziorko , plaża , pomost , ognisko , dzika przyroda , militarny klimat pojezierza drawskiego , jest ognisko , a przede wszystkim wspaniałe naturalne zacisze , spokój i odstresowanie od cywilizacyjnej gonitwy . W ośrodku cisza spokój pełen relaks wypoczynek , kameralnie spokojnie a w pobliżu do zwiedzania przepiękne miejscowości Mirosławiec , Złocieniec , Czaplinek i Drawsko Pomorskie . Jesteśmy bardzo zadowoleni , polecamy bardzo i na pewno odwiedzimy jeszcze nieraz . Dziękujemy za Gościne Pozdrawiamy . Gorące Pozdrowienia ze Szczecina dla Żabina i Ośrodka Kalem .
Spędziliśmy weekend z rodzinką w domkach 6 i 4 osobowych. Domki sa utrzymane w dobrym stanie, kuchnia była dobrze wyposażona, jedynie co by Państwo mogli dodać to zasłony lub żaluzje by słonko z rana śpiochów nie budziło 🙂 gospodarz udostępnił nam miejsce na ognisko bez problemu i jedynie poprosił by za dużo drewna na raz nie wykorzystać, dostosowaliśmy sie do prośby jednak podczas ogniska ponownie gospodarz do nas podszedł i powtórnie zaznaczył by nie wrzucać zbyt dużo drewna….?Gdy spytałam pana o wynajem łódki i wędki pan stwierdził ze mu sie nie opłaca wypożyczać sprzętu bo jest za dużo zachodu na nasz weekendowy pobyt. Jako goście byliśmy pod wrażeniem ze skoro pan ma te atrakcje w ofercie na stronie i jeszcze wcześniej telefonicznie pytałam gospodarza o możliwość wypożyczenia sprzętu wszystko było ok, jednak będąc na miejscu pan zmienił zdanie. Dziękujemy jednak za dostosowanie sie do nas i wynajem jednego domku tylko na jedna noc. Czy wróciłabym tam ponownie? Pewnie nie ze względu na sytuacje które miały miejsce z wynajmem sprzętu i uwagi odnośnie zużywanego drewna na ognisko. Urlop to urlop, czas relaksu i zabawy a tego trochę zabrakło poprzez brak atrakcji które były w ofercie domków nad kalem, osobiście nie mam zbyt wielu okazji pływania łódka czy wędkowania a pan po prostu stwierdził ze nie udostępni sprzętu stanowczym tonem. Szkoda bo okolice piękne. Arleta
bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Jednak jak Pani wspomniała, była Pani u nas zaledwie przez jeden dzień. Z reguły nie wynajmujemy domków na jedną noc, w tym przypadku jednak odstąpiliśmy od reguły ze względu, iż miało to być spotkanie rodzinne i osobom, które je organizowały, bardzo na tym zależało. Jesteśmy elastyczni prawie pod każdym względem 😉 Uważamy jednak, że w tak krótkim czasie, trudno wykorzystać maksymalnie możliwości, które oferuje nasz ośrodek. Niemniej chciałabym wyjaśnić kilka kwestii aby również inni goście nas odwiedzający, mogli poznać opinie z drugiej strony.
Kwestia ogniska – temat często poruszany z naszymi gośćmi. Staramy się zapewnić drewno na ognisko, przygotować je i nie pobieramy za to opłaty. Ognisko jest frajdą dla dorosłych i dzieci. Jednak biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o nie rozpalanie zbyt dużego płomienia, zwłaszcza, gdy jest wietrzna pogoda. Zostali Państwo o to poproszeni i więcej uwag na ten temat nie było. Odnośnie łódki chcielibyśmy tylko powiedzieć, że najlepiej poinformować trochę wcześniej o chęci skorzystania. W naszym przypadku sprzęt musimy przetransportować nad jezioro a w godzinach wieczornych, gdy Państwo ją chcieli takowej możliwości w podanym dniu nie było, za co przepraszamy.
bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Jednak jak Pani wspomniała, była Pani u nas zaledwie przez jeden dzień. Z reguły nie wynajmujemy domków na jedną noc, w tym przypadku jednak odstąpiliśmy od reguły ze względu, iż miało to być spotkanie rodzinne i osobom, które je organizowały, bardzo na tym zależało. Jesteśmy elastyczni prawie pod każdym względem ? Uważamy jednak, że w tak krótkim czasie, trudno wykorzystać maksymalnie możliwości, które oferuje nasz ośrodek. Niemniej chciałabym wyjaśnić kilka kwestii aby również inni goście nas odwiedzający, mogli poznać opinie z drugiej strony.
Kwestia ogniska – temat często poruszany z naszymi gośćmi. Staramy się zapewnić drewno na ognisko, przygotować je i nie pobieramy za to opłaty. Ognisko jest frajdą dla dorosłych i dzieci. Jednak biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o nie rozpalanie zbyt dużego płomienia, zwłaszcza, gdy jest wietrzna pogoda. Zostali Państwo o to poproszeni i więcej uwag na ten temat nie było. Odnośnie łódki chcielibyśmy tylko powiedzieć, że najlepiej poinformować trochę wcześniej o chęci skorzystania. W naszym przypadku sprzęt musimy przetransportować nad jezioro a w godzinach wieczornych, gdy Państwo ją chcieli takowej możliwości w podanym dniu nie było, za co przepraszamy.
Spędziliśmy w ośrodku Kalem ostatni tydzień czerwca. Zorganizowaliśmy tam mały zlot rodzinny – 4 domki czteroosobowe.
Ośrodek wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie: teren jest zadbany, domki w bardzo dobrym stanie technicznym, miejsce położone jest na uboczu – w cichej okolicy.
Idealne na spokojny wypoczynek lub wędkowanie.
Mogliśmy korzystać z pola do siatkówki, pomostu, plaży.
Do naszej dyspozycji były też kajaki oraz łódka.
Na prośbę Pan Rafał rozpalał wieczorami ognisko.
Ciekawe, ładne miejsce ! Gospodarze ośrodka przesympatyczni ! Polecam ! Miejsce na odpoczynek rewelacyjne ! :))
Spędziliśmy przecudowne 5 dni!!! w domkach bardzo czystych:) u MEGA gościnnych właścicieli!!!
Anetko i Rafale BARDZO DZIĘKUJEMY za „Majóweczkę” 2013. Wrócimy do Was na pewno:):):)
Gosia i Mateusz.
Gosiu, czekam na kontakt, obiecałaś 😉 I oczywiście zapraszamy ponownie 😉
mile spędzona „Majówka” skłania do ponownego odwiedzenia :)) Więc do zobaczenia ;)))
Wszystko w zasadzie ok mile spedzony tydzien tylko jeden mankament kompletny brak ryb w jeziorze jakiego jeszcze nie przezylem:)
Pobierane są dodatkowe opłaty za prąd. W żadnym miejscu się z tym nie spotkałem. Poza tym jak czytam ten regulamin, to mnie bardzo odstrasza, aniżeli zaprasza do wypoczynku
to znaczy ze nigdzie nie jeździsz za prąd pobierane są pieniądze w większości tego typu domkach. A co masz w regulaminie ze masz posprzątać po sobie jeżeli dla ciebie to jakiś problem to siedz w domu
Świetne miejsce….cisza, spokój, piękny krajobraz….dla mnie największym plusem jest prywatne kąpielisko 🙂 nie lubię tłumów…idealne miejsce na wypoczynek.
Popieram Pana Tomasza. Opłaty są pobierane wszędzie, ale jakie to groszowe opłaty! Przecież na wczasy przyjeżdża się wypocząć a nie oglądać TVN ;P a za troszkę wody i prądu na prawdę nie wychodzi dużo…
Fajne jeziorko, extra domki…cisza, spokój… i zarazem- wystrzałowe wieczory przy ognisku lub pod namiotem… Znalazłem u Was to wszystko….a nawet więcej 🙂 Następna wizyta zbiegnie się pewnie z piknikiem lotniczym w Mirosławcu 🙂 Do zobaczenia 🙂
rewelacja wspaniale spedzony weekendzik no a soboty nie da sie opisac bomba ojjj dlugo juz sie tak zajebiscie nie bawilem 🙂 pozdrawiamy szefostwo i wspanialego Dj ekipa ze szczecina napewno w tym roku jeszcze zawitamy……….
Majówka 2015. Byliśmy tutaj pierwszy raz i to krótko bo tylko 4 dni ale wrażenia zostaną na bardzo długo. Na początek o właścicielach. Wszystkie pozytywne opinie które wyczytałem zgadzają się w 200%. Przesympatyczni ludzie którzy naprawdę robią wiele by goście wyjechali zadowoleni. To ognisko to dyskoteka itd. Na dyskotece za konsoletą sam właściciel i to jak gra ha, mega mega dobrze. bywa się na różnych imprezach i powiem szczerze ze gra naprawdę nieźle. Muza taka jak trzeba nic dodać nic ująć, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Teraz o domkach. Widać że ośrodek odwiedziła Małgorzata Rozenek ( Perfekcyjna Pani domu) bo test białej rękawiczki zdany po całości. Grama kurzu w całym domku!! podłoga czysta jak w sali operacyjnej!!! Pościele czyściutkie i pachnące jak w Sheratonie :-)Naprawdę bez ściemy tak jest.. do tego łazienka pokój z aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem. Można tutaj spędzić naprawdę fajne wakacje. Na koniec troszkę o okolicy i coś dla wędkarzy. Zrobiliśmy sobie spacer w około jeziora widać ze naprawdę tam ludzie o to dbają w koło ładnie i czysto trawa ścięta itd. Wstydu nie ma. Blisko sklepik (ODIDO) taki mały ale w miare dobrze zaopatrzony, Do większego w razie czego 12 km. A rybki hmm szału nie było, ale było zimno i na całym jeziorze nic nie brało, zrobiłem sobie taki mały wywiad z miejscowymi wędkarzami i mówią ze rybka jest, przeważa szczupak widziałem ze raczej z łódki i na gumy , pływają z echo i szukają ryb. Sporo leszcza nawet duży, łowią takie do 6-a nawet 7kg, okoń,i węgorz. Jezioro głębokie nawet do 40 metrów, wielkość ok 40h. Blisko ośrodka pomosty i względne stanowiska do łowienia z brzegu. Wystarczy właściwie zejść na dół jakieś 100 m 150 m od domków. Naprawdę polecam.Jeszcze raz dziękuję właścicielą ze przemiły weekend. Przemo z Poznania
Bardzo dziękujemy za zwrot obrączki którą mąż zgubił w jeziorze pobyt był wspaniały domki w bardzo dobrym stanie komfortowe miło przyjemnie właściciele gościnni i weseli a ten gest świadczy o tym że także bardzo uczciwi i godni zaufania gorąco polecamy miejsce
Agnieszka i Robert
Bardzo przyjemne miłe miejsce . Gospodarz bardzo miły sympatyczny . Ośrodek bardzo fajny , są domki , jest ogromne pole namiotowe , jeziorko , plaża , pomost , ognisko , dzika przyroda , militarny klimat pojezierza drawskiego , jest ognisko , a przede wszystkim wspaniałe naturalne zacisze , spokój i odstresowanie od cywilizacyjnej gonitwy . W ośrodku cisza spokój pełen relaks wypoczynek , kameralnie spokojnie a w pobliżu do zwiedzania przepiękne miejscowości Mirosławiec , Złocieniec , Czaplinek i Drawsko Pomorskie . Jesteśmy bardzo zadowoleni , polecamy bardzo i na pewno odwiedzimy jeszcze nieraz . Dziękujemy za Gościne Pozdrawiamy . Gorące Pozdrowienia ze Szczecina dla Żabina i Ośrodka Kalem .
Spędziliśmy weekend z rodzinką w domkach 6 i 4 osobowych. Domki sa utrzymane w dobrym stanie, kuchnia była dobrze wyposażona, jedynie co by Państwo mogli dodać to zasłony lub żaluzje by słonko z rana śpiochów nie budziło 🙂 gospodarz udostępnił nam miejsce na ognisko bez problemu i jedynie poprosił by za dużo drewna na raz nie wykorzystać, dostosowaliśmy sie do prośby jednak podczas ogniska ponownie gospodarz do nas podszedł i powtórnie zaznaczył by nie wrzucać zbyt dużo drewna….?Gdy spytałam pana o wynajem łódki i wędki pan stwierdził ze mu sie nie opłaca wypożyczać sprzętu bo jest za dużo zachodu na nasz weekendowy pobyt. Jako goście byliśmy pod wrażeniem ze skoro pan ma te atrakcje w ofercie na stronie i jeszcze wcześniej telefonicznie pytałam gospodarza o możliwość wypożyczenia sprzętu wszystko było ok, jednak będąc na miejscu pan zmienił zdanie. Dziękujemy jednak za dostosowanie sie do nas i wynajem jednego domku tylko na jedna noc. Czy wróciłabym tam ponownie? Pewnie nie ze względu na sytuacje które miały miejsce z wynajmem sprzętu i uwagi odnośnie zużywanego drewna na ognisko. Urlop to urlop, czas relaksu i zabawy a tego trochę zabrakło poprzez brak atrakcji które były w ofercie domków nad kalem, osobiście nie mam zbyt wielu okazji pływania łódka czy wędkowania a pan po prostu stwierdził ze nie udostępni sprzętu stanowczym tonem. Szkoda bo okolice piękne. Arleta
Pani Arleto
bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Jednak jak Pani wspomniała, była Pani u nas zaledwie przez jeden dzień. Z reguły nie wynajmujemy domków na jedną noc, w tym przypadku jednak odstąpiliśmy od reguły ze względu, iż miało to być spotkanie rodzinne i osobom, które je organizowały, bardzo na tym zależało. Jesteśmy elastyczni prawie pod każdym względem 😉 Uważamy jednak, że w tak krótkim czasie, trudno wykorzystać maksymalnie możliwości, które oferuje nasz ośrodek. Niemniej chciałabym wyjaśnić kilka kwestii aby również inni goście nas odwiedzający, mogli poznać opinie z drugiej strony.
Kwestia ogniska – temat często poruszany z naszymi gośćmi. Staramy się zapewnić drewno na ognisko, przygotować je i nie pobieramy za to opłaty. Ognisko jest frajdą dla dorosłych i dzieci. Jednak biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o nie rozpalanie zbyt dużego płomienia, zwłaszcza, gdy jest wietrzna pogoda. Zostali Państwo o to poproszeni i więcej uwag na ten temat nie było. Odnośnie łódki chcielibyśmy tylko powiedzieć, że najlepiej poinformować trochę wcześniej o chęci skorzystania. W naszym przypadku sprzęt musimy przetransportować nad jezioro a w godzinach wieczornych, gdy Państwo ją chcieli takowej możliwości w podanym dniu nie było, za co przepraszamy.
Z pozdrowieniami
Anetta i Rafał Tokarczyk
Pani Arleto
bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań. Jednak jak Pani wspomniała, była Pani u nas zaledwie przez jeden dzień. Z reguły nie wynajmujemy domków na jedną noc, w tym przypadku jednak odstąpiliśmy od reguły ze względu, iż miało to być spotkanie rodzinne i osobom, które je organizowały, bardzo na tym zależało. Jesteśmy elastyczni prawie pod każdym względem ? Uważamy jednak, że w tak krótkim czasie, trudno wykorzystać maksymalnie możliwości, które oferuje nasz ośrodek. Niemniej chciałabym wyjaśnić kilka kwestii aby również inni goście nas odwiedzający, mogli poznać opinie z drugiej strony.
Kwestia ogniska – temat często poruszany z naszymi gośćmi. Staramy się zapewnić drewno na ognisko, przygotować je i nie pobieramy za to opłaty. Ognisko jest frajdą dla dorosłych i dzieci. Jednak biorąc pod uwagę względy bezpieczeństwa, prosimy o nie rozpalanie zbyt dużego płomienia, zwłaszcza, gdy jest wietrzna pogoda. Zostali Państwo o to poproszeni i więcej uwag na ten temat nie było. Odnośnie łódki chcielibyśmy tylko powiedzieć, że najlepiej poinformować trochę wcześniej o chęci skorzystania. W naszym przypadku sprzęt musimy przetransportować nad jezioro a w godzinach wieczornych, gdy Państwo ją chcieli takowej możliwości w podanym dniu nie było, za co przepraszamy.
Z pozdrowieniami
Anetta i Rafał Tokarczyk
Spędziliśmy w ośrodku Kalem ostatni tydzień czerwca. Zorganizowaliśmy tam mały zlot rodzinny – 4 domki czteroosobowe.
Ośrodek wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie: teren jest zadbany, domki w bardzo dobrym stanie technicznym, miejsce położone jest na uboczu – w cichej okolicy.
Idealne na spokojny wypoczynek lub wędkowanie.
Mogliśmy korzystać z pola do siatkówki, pomostu, plaży.
Do naszej dyspozycji były też kajaki oraz łódka.
Na prośbę Pan Rafał rozpalał wieczorami ognisko.
Nam się podobało i zdecydowanie polecamy!